De eerste namen voor de 20e editie van het Afro-Latino Festival zijn er eindelijk!
Vrijdag 13 juli: MR. VEGAS – DUBBEEZ – RAKKA – DRIGAO
Zaterdag 14 juli: MARINAH – SOUL SHAKERS – D-MASTA
Zondag 15 juli: GIPSY KINGS & CHICO – INNER CIRCLE – TEAM DAMP – TLP
Dit zijn de eerste 11 namen, er volgen uiteraard nog meerdere namen binnenkort!
Ook mooi: als je je tickets nu koopt van 29 maart tot 30 april 2018, geniet je ook nog eens van tijdelijke actieprijzen (vrijdag: 35 euro, zaterdag: 45 euro, zondag: 25 euro en een combiticket aan 85 euro). Vanaf 1 mei 2018 worden de reguliere voorverkoopprijzen van de tickets gehanteerd. De vermelde ticketprijzen zijn inclusief alle kosten!
De tickets zijn momenteel enkel online te koop via www.afro-latino.be
MR. VEGAS
De neutronenbom van Jamaica strijkt neer op Afro-Latino! Mr. Vegas of Clifford Smith volgens zijn paspoort is een energieke en fantastische live entertainer met bloedhete dancehall hits zoals ‘Nike Air’, ‘Heads High’, ‘Hot Wuk’ en ‘Tek Weh Yuself’.
Zo hard als Usain Bolt kan sprinten, zo hard gaat Mr. Vegas tekeer op een podium. In Jamaica behoort Mr. Vegas tot de allergrootste dancehall-artiesten en in Europa heeft hij al menig festival of concertzaal doen ontploffen met zijn vermaarde liveshows waar hij stomende dancehall vermengd met oldschool roots klassiekers. U gaat gewillig voor de bijl… |
|
DUBBEEZ
Deze jonge reggaewolven breken potten en bewijzen dat goede reggae en dub tijdloze muziek is. In 2017 stonden ze als voorprogramma van Alpha Blondy de Paradiso in Amsterdam plat te spelen en dit mogen ze in mei 2018 nog eens overdoen in de 013 van Tilburg. Ze triomfeerden in 2017 op het showcasefestival voor pop- en dancemuziek Eurosonic Noorderslag, wat de deur opende voor internationale concerten.
Hun debutplaat mochten ze alvast gaan opnemen in de beroemde Tuff Gong Studios in Jamaica, waar ook Bob Marley, Jimmy Cliff, Shaggy en andere grootheden hun instrumenten mochten inpluggen.
|
|
|