Twee legendarische hitmachines die op zaterdag 2 augustus een enorm blik aan meezingers zullen opentrekken! Smeer die stembanden al maar voor een mega-singalong!
Snow Patrol is helemaal terug van eigenlijk nooit echt weggeweest, maar sinds de vernieuwde samenstelling van de band rond Gary Lightbody staat het er sterker dan ooit. Wie vorige zomer niet ruim op tijd in The Barn stond op Rock Werchter, moest net als duizenden anderen van buiten de tent een van dé shows van het weekend meemaken. Een zegetocht die de heren meteen ook doortrokken richting Vorst Nationaal, waar ze gisteren opnieuw een maandenlang op voorhand uitverkochte zaal begeesterden. Het mag duidelijk zijn: Belgium loves Snow Patrol! Het lijstje aan wereldhits dat de groep op haar conto heeft is indrukwekkend: ‘Chasing Cars’, ‘Shut Your Eyes’, ‘Just Say Yes’ en ‘Called out in the dark’ zijn slechts enkele van de anthems waarmee ze ons sinds 2006 bestoken. Verwacht je dus aan een avond vol nostalgische meezingers, maar evengoed aan fantastisch nieuw materiaal uit de recentste langspeler ‘The Forest Is The Path’. Een exclusieve Belgische festivalshow die ongetwijfeld legendarisch wordt!
De Britten zullen alvast een laaiend enthousiast Bietenplein op een presenteerblaadje aangeboden krijgen, want vlak voor hen speelt Bazart een van zijn zeldzame Belgische festivaloptredens dit jaar! Bazart is de populairste Nederlandstalige popgroep die sinds 2015 synoniem staat voor een solide live-reputatie, tot de nok gevulde clubs, uitverkochte Sportpaleizen, de grootste festivals en een kast vol MIA’s.
Mathieu Terryn en zijn kompanen zijn graag geziene gasten in Tienen, want nadat ze in 2023 de boel in vuur en vlam wisten te zetten, komen ze dat trucje dit jaar nog eens los overdoen. Live ondersteund door drummer Mario Goossens (Triggerfinger) en bassist Tom Coghe (Goose), kunnen de heren als geen ander menigtes ophitsen, en het staat nu al vast dat de decibelmeter overuren zal draaien op de tweede festivaldag. Klassiekers als ‘Goud’, ‘Chaos’, ‘Nacht’, ‘Grip (omarm me)’, ‘Anders’ en ‘Geef me alles’, worden binnenkort aangevuld met nieuw materiaal: nog een extra reden om nu al reikhalzend uit te kijken naar zaterdag 2 augustus!
TICKETS & INFO